вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

УВАГА! Новини законодавства! З наступного понеділка нотаріуси почнуть надавати реєстраційні послуги

 

 

   

         Шановні жителі міста! До міського голови звертаються громадяни міста, які стурбовані тим, що розповсюджується інформація, щодо припинення діяльності реєстраційної служби Долинського РУЮ в Кіровоградській області (державних реєстраторів).Надаємо роз'яснення з цього приводу.

       14.12.2015 року  набув чинності пакет законів щодо реформи системи реєстрації бізнесу та нерухомості. Прийнятими законами також запроваджується принцип екстериторіальності, і на рівні законів легалізуються електронні он-лайн сервіси, які досі мали статус пілотних проектів. Так само з наступного року Міністерство юстиції вже не виконуватиме непритаманні для себе реєстраційні функції. А з 30 квітня інститут державного реєстратора Мін’юсту взагалі зникне з системи органів державної влади.

       З наступного понеділка  нотаріуси почнуть виконувати функції з реєстрації майна та бізнесу, фактично перетворившись на офіси з надання адмінпослуг в усіх куточках України. Ви можете звертатися за реєстрацією бізнесу та нерухомості до нотаріусів,  які  отримали весь обсяг повноважень державних реєстраторів  з реєстрації по всій країні.

       Передача права здійснювати реєстраційні функції нотаріусам забезпечить реальну конкуренцію як серед нотаріусів, так і між нотаріальною спільнотою і центрами адмінпослуг. Адже, громадянин сам зможе обрати, до кого звернутися за послугою. І, якщо йому не сподобається обслуговування (черги, неповажне ставлення, хабарництво),  він зможе піти до іншого спеціаліста в будь-якому куточку області.

 

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання