вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Запалено святкові вогні на міській новорічній ялинці !

26 грудня відбулося урочисте відкриття  головної новорічної ялинки міста. З вітальними словами та найщирішими побажаннями до всіх учасників свята звернулась міський голова Віра Тернавська. Вітаючи усіх присутніх з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами, вона побажали усім здоров’я, добробуту, великих успіхів і здобутків в усіх справах, наснаги та натхнення, здійснення мрій та гарного настрою, довгих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів.

           Із святковими концертними номерами та конкурсами на відкритті ялинки виступали учасники художньої самодіяльності районного будинку культури.

З великою радістю дітвора зустрічала Діда Мороза та Снігуроньку, які принесли з собою не тільки гарний настрій, але й чудові подарунки.

Міська рада надзвичайно вдячна спонсорам  за підтримку та допомогу у проведенні свята, а саме директору ФГ «АСК» Самарському О.Л. та керівнику ФГ «Россолан» Собку М.О. – депутату районної ради, які  від політичної партії  ВО «Батьківщина» привітали дітлахів  з наступаючими новорічними святами.

Завдячуючи Вашій небайдужості, активній життєвій позиції, високій громадянській свідомості сотні долинчан  змогли отримати справжню насолоду від свята.

                                                                                                                      


                                           

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання