вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Дорогі друзі, шановна громадо!

Від усієї душі, щиро вітаю вас з Новорічними та Різдвяними святами!

Рік, що минає, був не простим, українці довели світовій спільноті, що заслужили і заслуговують жити й працювати в своїй незалежній державі.

Рік, що минає, ознаменувався і місцевими виборами -  коли Долинська громада дала усім чіткий, зрозумілий логічний сигнал – люди хочуть змін і тепер усі хто взяв на себе відповідальність у цей нелегкий, непростий час просто зобов’язаний у новому 2016 році показати що зміни можливі, що зміни обов’язково будуть.

Говорити про якісь досягнення ще зарано, а от про найближчі плани долинчани мають знати. На передодні Нового року затверджено міський бюджет на 2016 рік. Скажу відверто – бюджет надзвичайно складний і не в змозі забезпечити в повній мірі бажання жителів міста зробити все й одразу, адже тільки на утримання дошкільних навчальних закладів не вистачає  близько 5 млн. гривень. А тому головне – це терпіння, взаємопорозуміння та співпраця влади й громади у вирішенні життєво – важливих проблем міста.

На сесії міської ради затверджено Положення про Фонд розвитку міста Долинська та обрано громадську раду при фонді. Мета створення даного фонду – акумулювання коштів громади на зміцнення соціальної інфраструктури міста та вирішення соціальних проблем його жителів.

З метою економії бюджетних коштів переглянуто структуру апарату міської ради та скорочено 5 штатних одиниць.

Але разом з тим не можу змовчати і про негативні моменти громади. Напередодні Нового року в місті по – варварськи  спиляно 6 верхівок на соснах по вулиці Соборності України, підпалено біл-борд з Новорічними привітаннями партії ВО «Батьківщина».

Хочу попередити всіх, хто в такий спосіб демонструє неповагу до нової влади: Я не відступлюся, і вже скоро люди відчують реальні зрушення в місті на краще !

Я впевнена, що виклики, які ставить життя перед нами, згуртують і обєднають наші зусилля задля спільного блага і добробуту долин чан.

Тож нехай Новий 2016 рік стане сприятливим для втілення всіх благих починань на користь нашої громади.

Нехай Господня Благодать зійде на ваші сімі, а сяйво різдвяної зірки освітлює усе ваше життя. Хай у кожному домі панує любов і розуміння!

Хай Господь Бог оберігає ваші серця і нашу Батьківщину!

Миру, любові, добра і злагоди усім вам!  

 

          З повагою, міський голова                       Віра Тернавська

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання