вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

З турботою про людей !

 

Напередодні  Нового року 30 грудня  міський голова Віра Тернавська  та депутат міської ради Дзюба І.В. завітали до Багно В.М., Строганової Г.І., Чернявської К.П., Фрунзе К.О -  учасників Великої Вітчизняної війни, Чижикової  В.І. - ветерана праці КГЗКОРу та до Шумейко Г.В. - вдови ліквідатора І категорії аварії на ЧАЕС.

Вони  побажали  усім міцного здоров`я, щастя, добробуту, добра, злагоди та миру в нашій країні  і вручили подарункові набори.

 Віра Василівна також  пообіцяла надавати допомогу та підтримувати ветеранів у проблемних питаннях, завжди готова  дослуховуватись до їхніх порад та побажань.

Міська рада висловлює подяку директору ФГ «АСК» Самарському О.Л. – члену партії ВО «Батьківщина» за надання спонсорської допомоги  ветеранам.

«Людину красить діло, а не слово!» - так можна сказати про Олександра Леонідовича, який займається благодійною діяльністю.

Ще раз дякуємо Вам, шановний Олександре Леонідовичу, і висловлюємо надію, що це лише успішний початок нашої співпраці. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди,взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру в майбутнє нашого міста. Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

  

 

 

                                                                                                  

 

 

В цей же день міський голова В. Тернавська разом із заступником міського голови Леушем Ю.А. та директором ФГ «АСК» Самарським О.Л. відвідали дошкільні навчальні заклади, привітали з новорічними святами та поспілкувались з працівниками цих закладів. Побажали усім міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, незламного духовного гарту, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги.

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання