вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Створено оперативний штаб з ліквідації надзвичайних ситуацій при Долинській міській раді

 

11 січня 2016 року під головуванням міського голови Віри Тернавської, в залі засідань міської ради, відбулося позапланове розширене засідання виконавчого комітету Долинської міської ради.

У роботі взяли участь члени виконавчого комітету міської ради,  керівник комунального підприємства А.Кушко, начальник Долинського РВ У ДСНС України у Кіровоградській області підполковник служби цивільного захисту О. Рядно, начальник Долинського РЕМ С.Попович, керівники підприємств та установ міста.

До порядку денного засідання виконавчого комітету було включено питання про створення оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з несприятливими погодними умовами в зимовий період 2016 року у місті Долинська.

     З метою попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з несприятливими умовами зимового періоду в 2016 році (сильні опади у вигляді дощу, снігу, снігові замети на шляхах, хуртовини, сильний вітер, морози та ожеледь) виконавчий комітет міської ради  вирішив створити оперативний штаб з ліквідації надзвичайних ситуацій, пов’язаних з несприятливими умовами в зимовий період 2016 року. Оперативному штабу забезпечити координацію дій та негайне реагування при виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з несприятливими умовами в зимовий період 2016 року.

    КП «Долинському місьому комунальному господарству» при Долинській міській раді: укласти договір з підприємствами, які мають спеціальну техніку, на очищення від снігових заметів, ожеледиці та посипки сипучими матеріалами вулично-шляхової мережі міста Долинська,  додатково залучати до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій сили та технічні засоби підприємств, установ та організацій міста незалежно від форм власності і закріпити за ними ділянки вулиць та доріг з метою забезпечення очищення від снігових заметів, ожеледиці та посипки сипучими матеріалами в зимовий період 2016 року, оперативно реагувати та вживати дієві заходи у разі виникнення аварійних ситуацій на комунальних мережах та дорогах міста.

    Керівникам підприємств, організацій та установ міста: забезпечити роботу щодо сталого функціонування об’єктів життєзабезпечення населення міста, забезпечити належний ступінь готовності транспортних засобів та механізмів, людських ресурсів до можливої ліквідації надзвичайних ситуацій в умовах погіршення погодних умов,  утримувати прилеглу до підприємств територію у належному санітарному стані. 

    Начальнику відділу житлово-комунального господарства, містобудування та будівельного контролю міської ради Багнюку А.В.: забезпечити роботу оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з несприятливими умовами в зимовий період  2016 року, здійснювати збір, накопичення, обробку та узагальнення інформації щодо стану справ з ліквідації наслідків погіршення погодних умов або виникнення надзвичайної ситуації, забезпечити щоденне інформування міського голови про вжиття заходів з ліквідації наслідків несприятливих погодних умов в зимовий період  2016 року.

   З повною публікацією данного рішення можна буде ознайомитися на нашому сайті в розділі: документи, рішення виконавчого комітету.

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання