вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Оперативний штаб інформує!

 

Міська рада інформує жителів міста Долинська, що згідно рішення виконкому від 11.01.2016р. №1 створено оперативний штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій пов’язаних з несприятливими погодними умовами в зимовий період 2016 року в місті Долинська.

У зв’язку з погіршенням погодних умов у вигляді великого снігопаду та хуртовини, що спричиняє створення снігових заметів, починаючи з 10.00 годин 17 січня 2016 року силами КП «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді не припиняються роботи по розчищенню вулиць та доріг міста від снігу та снігових заметів. Постійно розчищаються під’їздні дороги до центральної районної лікарні, дошкільних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл міста.

Суттєву допомогу по ліквідації наслідків надзвичайної ситуації КП «Долинське міське комунальне господарство» надають керівник Долинського райавтодору  Добровольський Віктор Миколайович, директор ДП «Дирекція КГЗКОР» Зінченко Валерій Петрович, керівник селянсько-фермерського господарства «Россолан» Собко Максим Олегович, приватний підприємець Ясніченко Ігор Васильович с. Більшовик та інші небайдужі керівники підприємств міста.

Міська рада звертається до керівників організацій, підприємств та установ міста, незалежно від форми власності, постійно проводити роботи по розчищенню від снігу ділянок тротуарів та вулиць міста, які прилягають до їх території.

Велике прохання до жителів багатоповерхових житлових будинків мікрорайонів міста допомогати працівникам КП «Долинське міське комунальне господарство» у розчищенні прибудинкових територій міста, жителів приватного сектору міста розчищати прибудинкові території біля своїх осель.

Сподіваємось, що жителі міста віднесуться з порозумінням до ситуації, яка виникла внаслідок непогоди та запевняємо, що оперативним штабом вживаються всі можливі заходи для забезпечення життєдіяльності міста і своєчасного реагування на екстрені випадки.

Долинська міська рада тримає під контролем питання постачання хлібобулочних виробів в заклади торгівлі місцевими товаровиробниками. 

Телефони «Гарячої лінії» оперативного штабу: 5-22-56, (066) 9420012, робочі телефони приймальної міської ради 5-31-61, 5-04-06 та КП «Долинське міське комунальне господарство» 5-05-81.

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання