вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Відбувся конкурс по визначенню надавача послуг з вивезення твердих побутових відходів

        18 січня 2016 року в приміщенні міської ради відбувся конкурс  по визначенню надавача послуг з вивезення твердих побутових відходів  з приватного сектору м. Долинська по наступних вулицях: Калініна, Комсомольська, Калинова, Щорса,  Нова,  Давидова, Богдана Хмельницького, Паркова, Надії, Дружби,  бульвару Лесі Українки та провулках Чумацький, Козацький і Східний.

    В конкурсі приймав участь один претендент комунальне підприємство «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді.

Надавачем послуг з вивезення твердих побутових відходів по вищевказаних вулицях визнано саме КП «Долинське міське комунальне господарство». Вивезення твердих побутових відходів по інших вулицях   здійснюється ФОП Господарюком В.В.

       Разом з тим, виконавчий комітет міської ради звертається до всіх власників приватних домоволодінь з проханням,  укласти угоди  на вивезення сміття з ФОП Господарюком  або КП «Долинське міське комунальне господарство».

       В разі відсутності такої угоди на власників домоволодінь будуть накладатись штрафні санкції передбачені ст.152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил  благоустрою  територій населених пунктів - на громадян від  двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян від (340 грн. до 1360 грн.) і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста  неоподатковуваних мінімумів  доходів  громадян.( 850 до 1700 грн).

 

Секретар комісії з розгляду

пропозицій по визначенню надавачів комунальних та інших послуг          В.Ніколаєв

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання