вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Проведено конкурс на закупівлю продуктів харчування для дошкільних навчальних закладів міста

 

 

       1 лютого 2016 року в приміщенні міської ради відбувся конкурс на закупівлю продуктів харчування для дитячих навчальних закладів міста Долинська на 2016 рік.

        Заявки на участь подали 11 суб’єктів підприємницької діяльності різних форм власності.

         Комісія в присутності конкурсантів відкрили конверти з ціновими пропозиціями на продовольчі товари.Зважено і всебічно підходили до вивчення кожної пропозиції щодо купівлі того чи іншого продукту, прагнучи забезпечити максимальну економічність та ефективність закупівель, об’єктивність і неупередженість прийняття рішень про вибір постачальників.

         Було визначено 10 постачальників 49-ти найменувань продуктів харчування, які потрібні для належного харчування діток в дитячих садках. 

        Комісією   рекомендовано керівникам дошкільних навчальних закладів міста  укласти угоди на постачання продуктів харчування  на 2016 рік з тими суб`єктами господарювання, хто визначений переможцем  даного конкурсу, зокрема з  Приватною агрофірмою МЮННТ, Товариством з обмеженою відповідальністю «Дистрибуційна сервісна компанія», Споживчим товариством «Долина С»  та приватними  підприємцями:  Цибок Т.П., Капканцем М.В., Лубенець Л.В., Василюком А.Ф. та іншими.

     Проведення подібних конкурсів дає можливість в рівних умовах  робити прозорі закупки продуктів харчування.

          Сподіваємося на ефективне і довгострокове співробітництво!

 


 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання