вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Впровадження нових спортивних традицій

 

6 березня 2016року в спортивному залі  ЗОШ №4 I-III ступенів відбулися міжобласні змагання з волейболу серед дівчат-вихованців дитячих-юнацьких спортивних шкіл Кіровоградської та Миколаївської областей.

З ініціативи Долинського міського голови Віри Тернавської та дитячо-юнацької спортивної школи було прийнято рішення цей турнір проводити традиційно кожного року в переддень святкування Міжнародного жіночого дня – 8-го Березня!

З вітальним словом до учасників змагань звернувся заступник міського голови Леуш Юрій Андрійович і побажав міцного здоров’я,  наснаги, цілеспрямованості та вагомих спортивних досягнень.

За перехідний спортивний трофей  - кубок змагалися 6 дівочих  команд: 2 команди - м. Новий Буг, Миколаївської області, 2 команди – м. Долинська та 2 команди – м. Кіровоград.

Впевнену перемогу отримали волейболістки нашого міста, вигравши у всіх суперників з рахунком 3:0. Другими були новобужці, а трете місце за кіровоградками. Переможці та призери нагороджені дипломами Долинської міської ради та медалями за зайняті, відповідно, місця.

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання