вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Шановні Долинчани!

Враження про місто у людини складається від охайності та чистоти його вулиць, територій та будівель. Наше місто – наш дім, який всі ми хочемо бачити чистим, затишним, квітучим, благоустроєним, а це все залежить від кожного із нас, бо чисто не там де прибирають, а там де не смітять. Останнім часом все більше наше місто забруднюється твердими побутовими відходами. Не дбайливі господарі, яких не хвилює здоров’я не тільки своє, а й наступного покоління, створили багато несанкціонованих смітників. Для проведення робіт по їх знешкодженню необхідно затрачати великі кошти, яких в наш складний час не вистачає. На сьогоднішній день зусиллями міської влади проводяться додаткові заходи з поліпшення вивозу сміття. З цього приводу буде виконуватись велика організаційна та інформаційна робота через депутатів, працівників виконкому, голів вуличних комітетів, інших відповідальних осіб та через засоби масової інформації  з населенням міста.    

При   міськвиконкомі працює інспекція з контролю за благоустроєм міста, яка в першу чергу контролює санітарний стан на вулицях та прилеглих територіях підприємств, установ, організацій та громадян приватного сектору. Доводимо до громадян міста, що згідно із  Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з відходами» за порушення правил благоустрою для посадових осіб і громадян підвищено штрафні санкції з 17-51 гривні до 360-1700 гривень.

Рішенням виконавчого комітету від 16 березня 2016 р. «Про організацію робіт і проведення місячника по благоустрою, наведення належного санітарного стану в м. Долинська», з 26 березня по 30 квітня  оголошено місячник з благоустрою яким передбачено провести   суботники по впорядкуванню парків міста, прибирання закріплених за підприємствами,установами,організаціями  територій міста.

Міська рада звертається до всіх жителів міста: Візьміть активну участь в роботах з благоустрою міста! Наведіть порядок біля своїх осель та підприємств, на вулицях міста, що неподалік ваших підприємств. Не будьте байдужими! Пам’ятайте, що чистота і затишок в рідній оселі залежить від Вас та комунальних підприємств міста. Поважайте свою і чужу працю! Не забудьте, що ви господар і можете зробити зауваження, тому хто цього не дотримується. Якщо ви бажаєте ходити по чистій землі, дихати свіжим повітрям, бути здоровим, жити у чистому місті – створіть його самі для себе і своїх дітей. Лише всі ми разом, спільними зусиллями зробимо наше місто чистим, затишним, красивим та квітучим.

Виконавчий комітет міської ради.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання