вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Моніторинг цін на основні продукти харчування

 

       З  метою дотримання граничних торгівельних надбавок на основні  продукти харчування, виконавчий комітет міської ради  провів моніторинг цін на ковбасу варену, масло тваринне, сир твердий, сметану та молоко станом на 15 березня 2016 року.

Під час  моніторингу  проведено аналіз цін на продукти харчування в   15-ти торгівельних точках, які найбільш часто закуповують обстежувані магазини, зокрема  6 - найменувань   варених ковбас, 4 - масла тваринного, 4 - сиру твердого, 3 - сметани та 1 - молока.  (Див. таблицю)

Як видно з таблиці,  наприклад, на масло селянське 72,6% жирності виробника «Наш молочник» ми спостерігаємо, що  найнижча ціна за кг складає 104 грн 45 коп. у магазині «Варус» ТОВ «Омега»,  а найвища 135 грн 75 коп у торговельному павільйоні «Гоша» ФОП Кучеренко О.Л.,  різниця між цінами  складає 31 грн 30 коп. 

Масло селянське 72,6% жирності виробника «Простоквашино», найнижча ціна -  140 грн 50 коп у магазині Продукти  № 1 Новгородківський   ДП «Цегельний завод», найвища – 161 грн у магазині «Розовий слон» ФОП Ольховика М. В.  Різниця складає 20 грн 50 коп.

Сир «Російський» 50% жирності виробника «Славія»  найнижча ціна -  134 грн 09 коп  за кг  у торговельному павільйоні «Продукти» ФОП Снісаренка В.В., найвища,– 143.18 грн у павільйоні «Інна» ФОП Щави С.П. різниця складає  9 грн 09 коп. 

Ковбаса варена  «Ретро з молоком» 1 гат виробника «Ювілейний» найнижча ціна -  73 грн 20 коп  у магазині  «Фаворит» ФОП Сороки С.А., найвища – 78 грн у магазині «Степівчанка» ФОП Кудіної Т.В.. різниця складає 4 грн 80 коп. 

В даних магазинах та  інших представлених у таблицях  ми спостерігаємо   завищення  цін в порівнянні з іншими об’єктами торгівлі.

А тому звертаємось до  керівників закладів торгівлі через засоби масової інформації  пояснити дотримання  15 відсоткових націнок на продукти, які зазначені в таблиці, а у випадку   їх завищення  привести у відповідність  із вимогами розпорядження  голови Кіровоградського ОДА від 05.05.2011 року  N 386-р.

         В разі невиконання даних вимог ми вимушені будемо в 10- ти денний  термін   ініціювати проведення контролюючими службами перевірок в цих закладах.

 

                                                                                                                   Провідний спеціаліст з питань організації 

                                                                                                                   торгівлі, побуту та захисту прав споживачів

                                                                                                                   В.Ніколаєв 

 

 

Моніторинг на основні продукти харчування по магазинах м. Долинська станом на 15.03.2016 р.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання