вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Величко Віктор Пантелійович

                  Величко Віктор Пантелійович  

       Згідно рішення міської ради восьмої сесії шостого скликання від 14 липня 2011року №219, Віктору Пантелійовичу було присвоєно звання "Почесного громадянина м. Долинська".

       Народився 1937року. Має вищу  освіту. У серпні 1984 року Віктор Пантелійович Величко очолив інженерну службу  Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд.

       Трудовий шлях Віктора Пантелійовича тісно пов'язаний з розвитком гірничої промисловості, окремих галузей науки з питань збагачення корисних копалин.

       Закінчивши у 1960 році Криворізький гірничо-рудний інститут, він пройшов складний шлях від машиніста кульових млинів до начальника дільниці флотації збагачувальної фабрики Центрального гірничо-збагачувального комбінату, а згодом працював заступником директора з виробництва Північного гірничо-збагачувального комбінату.

       Поряд із зростанням професійної майстерності Віктора Пантелійовича міцнів і його зв'язок з наукою. На рахунку В.П. Величка 5 наукових робіт та 2 винаходи із значним економічним ефектом.

       У лютому 1990 року Віктор Пантелійович Величко призначається генеральними директором Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд.

      Під безпосереднім керівництвом Віктора Пантелійовича Величка та за його особистою участю набула свого розвитку інфраструктура міста Долинська. В місті Долинська збудовано 218,7 тис. кв. м житла, три загальноосвітні школи на 3800 місць, три дитячі садки на 860 місць, об'єкти районної лікарні, комплекс об'єктів комунального та газового господарств з інженерними мережами. З грудня 1998 року по травень 2006 року Віктор Пантелійович працював заступником генерального директора по управлінню персоналом.

       Основним результатом, який досягнутий за рахунок діянь Величко Віктора Пантелійовича та заслуговує на присвоєння звання «Почесний громадянин м. Долинська» являється перетворення провінційного містечка у сучасне місто з потужною інфраструктурою.

       Згідно рішення міської ради восьмої сесії шостого скликання від 14 липня 2011року №219, Віктору Пантелійовичу Величку було присвоєно звання "Почесний громадянин міста  Долинська".

 

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання