вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Тільки всі разом ми зробимо наше місто кращим!

    Рішенням Долинської міської ради від 25 грудня 2015 року № 58 у місті створено благодійний фонд «Розвиток міста Долинська» та обрано громадську раду.

     До її складу увійшли представники влади, бізнесових структур та жителі міста .

     Створення такого фонду я, вважаю заснували люди, які люблять місто, знають його проблеми, хочуть і можуть зробити щось позитивне для розвитку рідного міста, тобто бажають змінити його на краще.

     Лише людина, яка поважає своє минуле, любить свій рідний край, цікавиться його історією та сучасністю, може побудувати достойне майбутнє.

     Благодійні кошти фонду будуть спрямовуватися на вирішення соціально-економічних проблем, облаштування паркової зони , сприятимуть розбудові нашого міста.

     Сподіваюсь, що Фонд буде дієвим і надаватиме також допомогу людям, які її потребують — талановитій молоді, ветеранам, дітям-сиротам, підтримувати спортивний резерв міста.

     Громадська рада розраховує на підтримку підприємців, керівників фермерських господарств, політичних партій, депутатів, усіх небайдужих долинчан і повідомляє що відкрито окремий рахунок , на якому акумулюються кошти із різних джерел надходження для подальшого використання їх на розвиток міста та громади.

     На даний час на рахунок фонду «Розвиток міста Долинська» надійшло 6100 грн.

     Мій перший внесок складає 500 грн і планую ще перераховувати.

     Не будьте байдужими – зробіть і свій внесок у розвиток інфраструктури міста, перерахуйте кошти на розрахунковий рахунок № 31518931700161, код доходу-50110000, МФО -823016, ГУДКСУ у Кіровоградській області, отримувач –Долинська міська рада.

      Запевняю, що діяльність фонду буде відкритою, а розподіл коштів – прозорим.

      За дорученням громадської ради при фонді «Розвиток міста Долинська» закликаю всіх жителів міста, керівників підприємств, установ, організацій, усіх форм власності, зробити свій внесок у розвиток нашого міста !!!

      Тільки всі разом ми зробимо наше місто кращим!

 

 

                 Голова громадської ради при фонді «Розвиток міста Долинська»                   С.Парубенко

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання