вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Звернення депутатів Долинської міської ради сьомого скликання

     Ми, депутати Долинської міської ради Кіровоградської області, занепокоєні ситуацією, пов’язаною з можливим підвищенням вартості послуги з водопостачання та водовідведення, що надає ДП «Дирекція КГЗКОР» міському КП «Координаційному центру по обслуговуванню населення», яке в подальшому забезпечує жителів мікрорайонів міста Долинська питною водою загальною чисельністю близько 7 тисяч осіб.

     До такого кроку, згідно листа керівництва підприємства, його спонукає обмежене фінансування підприємства з Державного бюджету України та наявна заборгованість перед енергопостачальником ПАТ «Кіровоградобленерго». Очікуваний розрахунковий тариф на послуги водопостачання та водовідведення від ДП «Дирекція КГЗКОР» і подальшого подання на затвердження у НКРЕКП складатиме 38,4 грн. за куб. метр. З урахуванням послуг міського КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення» кінцевий тариф на водопостачання та водовідведення для населення мікрорайонів міста складатиме 46,0 грн. за куб. метр.

     На сьогодні діючий тариф на водопостачання та водовідведення для населення складає 15,50 грн. за куб. метр, а розмір середньомісячної суми відшкодувань (субсидій та пільг) на ці послуги складає 220 тис. грн. і не забезпечує покриття затрат надавачів послуг та є одним з чинників вищезгаданої заборгованості.

     В зв’язку з підвищенням тарифу до 46,0 грн. за куб. метр розмір щомісячної суми відшкодувань (субсидій та пільг) збільшиться майже до 700 тис. грн., які невідомо чи будуть передбачені в бюджеті, а населення не в змозі буде сплачувати отримані послуги за таким тарифом, що приведе до соціальної напруги в місті і не розрахунків з КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення» та ДП «Дирекція КГЗКОР».

     З огляду на вищевикладене депутатський корпус Долинської міської ради вважає за необхідне довести до керівництва держави та НКРЕКП інформацію про недопущення підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення державному підприємству «Дирекція КГЗКОР», що може привести до неконтрольованої ситуації в місті та вжити заходів щодо додаткового фінансування підприємства з Державного бюджету України для забезпечення його стабільної роботи.

 

Підтримано 4-ю сесією

Долинської міської ради VІІ скликання

25 березня 2016 року

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання