вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Звернення до жителів міста щодо впорядкування кладовищ та поховань

        В нашому місті в рамках місячника з благоустрою, з настанням погожих днів, розпочалася і робота по впорядкуванню кладовищ та поховань, які знаходяться на них. Цю роботу планується завершити до поминальних днів, адже в ці ані вшанувати пам'ять померлих до могил рідних та близьких приходять та приїздять багато людей.

         По традиції, основне навантаження в цій роботі лягає на працівників місцевого комунального господарства. До громадських робіт у цьому питанні будуть залучені також громадяни міста, які знаходяться на обліку в районному центрі зайнятості. Велику роботу проводять і небайдужі громадяни-волонтери, за що їм щира вдячність.

         Планується провести впорядкування доріг та доріжок, могил безрідних громадян, розчистку порослі та сухостою дерев, вивозку сміття.

         З метою ефективного використання трудових ресурсів та техніки по вивезенню сміття, порослі, дерев,кущів та не накопичення його на кладовищах, звертаємося до жителів міста долучитися до прибирання поховань своїх рідних та близьких.

         На цьому тижні з 28 березня по 03 квітня 2016 року, роботи будуть проводитися на «Мічурінському» кладовищі, потім «Волохінське», «Старе» та «Нове» і в с. Степове «колишнє Більшовик».

         Наша свідомість, організованість та оперативність в роботі - запорука благоустрою цих святих для кожного громадянина місць.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання