вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

До уваги мешканців!

 

В період з 28 по 31 березня 2016 року за участі представників міської ради та КП «Долинське міське комунальне господарство» проводилися зустрічі з мешканцями багатоповерхових будинків: по вул. Щорса, 5 (2-й під’їзд); вул. Нова, 80 (2-й під’їзд); вул. Нова, 90 (1-й під’їзд); вул. Інтернаціональна, 20   (2-й під’їзд), які були визначені першочерговими на проведення капітального ремонту покрівлі у 2016р. за результатами роботи  комісії  при Долинській міській раді з питань соціального розвитку та житлово-комунального господарства міста, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, у справах молоді.                                                                               

Головною метою зустрічей було звернення до мешканців будинків про: 

- обов’язкове погашення ними існуючої заборгованості за отримані комунальні послуги;

- участь у співфінансуванні капітальних ремонтів покрівель (придбання матеріалів), за рахунок чого передбачається збільшення обсягів ремонтів іншим будинкам, які його потребують.

Бюджетом міської ради на 2016 рік передбачено фінансування робіт по капремонту близько 1245 м2 аварійних покрівель, при існуючій потребі    4037 м2, тому  міська рада закликає усіх жителів багатоповерхових будинків до активної участі у співфінансуванні зазначених ремонтів з обов’язковим ретельним громадським контролем за використанням зібраних коштів або матеріалів.

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання