вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Зустріч з народними депутатами України

 

02 квітня 2016 року в м. Кіровограді відбулася зустріч  депутата Кіровоградської обласної ради Кальченка В.М. (ТВО №11), заступника міського голови, депутата Долинської районної ради Леуша Ю.А. (ТВО №8), депутатів Долинської районної ради Майбороди В.В (ТВО №12), Собка М.О (ТВО №18)  та керівника СФГ «АСК» Самарського О.Л.  з народними депутатами України від політичної партії ВО "Батьківщина" Соболєвим С.В., Кужель О.В, Івченком В.Є.

Основне питання, яке порушили депутати місцевих рад в ході зустрічі стосувалося необхідності збільшення фінансування з Державного бюджету України відповідних галузей, програм та державного підприємства територіальної громади Долинського району , обмеженість якого викликає соціальну напругу та безпідставні звинувачення влади на місцях .

Йшлося про:

1)    1) Необхідність збільшення фінансування ДП «Дирекція КГЗКОР», на    25 млн.грн аби забезпечити повний робочий тиждень та розрахунки за спожиту електроенергію і недопущення припинення водопостачання та водовідведення мікрорайонів міста;

2)    2) Збільшення освітньої і медичної субвенції та видатків на харчування дітей 1-4 класів, відсутність яких з другого кварталу поточного року викликає невдоволення батьків школярів та є підґрунтям для породження конфліктних ситуацій між гілками влади на місцях;

3)    3) Фінансування видатків на проїзд пільговим категоріям громадян;

4)    4) Відшкодування різниці в тарифах на водопостачання та водовідведення;

5) 5) Необхідність збереження спеціального режиму оподаткування для сільськогосподарських товаровиробників та відшкодування їм ПДВ з державного бюджету в повному обсязі;

6)    6) Передачу розпорядження землями державної власності сільськогосподарського призначення місцевим радам за місцем розташування земельних ділянок.

Як зазначили народні депутати України, Державний бюджет України на 2016 рік складний на нереальних макроекономічних показниках, в результаті чого занижені доходи і видатки на фінансування освіти, охорони здоров’я, програм соціального захисту населення та інше.

Фракція ВО «Батьківщина» у Верховній раді України буде наполягати на необхідності уточнення макроекономічних показників та обрахування реальних доходів Державного бюджету України. Ще дасть можливість при  внесенні змін до Державного бюджету України збільшити видатки регіонам на вищезазначені питання.

Порушені питання викладені у зверненні, яке передане керівнику фракції ВО «Батьківщина» у Верховній раді України Тимошенко Ю.В. для ініціювання їх розгляду в комітетах та на пленарних засіданнях парламенту.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання