вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Сходка жителів району «Волохіно»

05 квітня 2016 року в приміщенні міського клубу «Волохіно» відбулася сходка  жителів цього району за участю міського голови Тернавської В.В., начальників відділів міської ради, головного лікаря комунального закладу «Долинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Романченко Т.О., головного інженера Долинського УЕГГ Царенка С.В., заступника  начальника управління соціального захисту населення Долинської райдержадміністрації Луньової І.Б., інспекторів Долинського ВП ГУНП в Кіровоградській області Королька М.С. та Погорєлова М.М., надавача послуг з вивезення ТПВ ФОП Господарюка В.В., начальника КП «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді Кушка А.В., депутата  Долинської районної ради по даному виборчому округу Майбороди В.В.. На сходці були присутні   54 жителя. Основні питання, які піднімали жителі:

-  проведення робіт з вуличного освітлення та ремонту дорожнього покриття вулиць;

- якість та вартість надання послуг з газопостачання;

- подальше оформлення та термін дії субсидії на опалення будинків приватного сектору;

- можливість ремонту та відновлення колодязя по вул. Волохінська для загального користування;

- необхідність роботи аптеки на районі;

- про можливість виділення земельної ділянки під кладовище та інші питання життєдіяльності жителів північної частини міста.

 Працівниками міської ради та фахівцями відповідних служб, які були запрошені на зустріч з усіх питань надавалися роз’яснення, консультації та шляхи і можливості їх вирішення.

Міський голова, запевнила присутніх, що за підсумками зустрічі, будуть надані доручення спеціалістам міської ради та керівникам комунальних підприємств щодо поетапного вирішення, озвучених питань незважаючи на дефіцит коштів в міському бюджеті. Також Віра Василівна наголосила про обов’язки кожного жителя міста приймати активну участь в життєдіяльності міста та не залишатися байдужими до проблем у сфері благоустрою та розвитку інфраструктури.

 

Огляд преси










Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання