вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Проведення сходок громадян продовжується

 

06 квітня 2016 року за участю міського голови В. Тернавської, заступника міського голови Ю. Леуша проведено сходку громадян вулиць Ольги Долинської, вулиці Широка та вулиці Корольова. На сходці громадян були також присутні начальник КП «Долинське міське комунальне господарство» А. Кушко, спеціалісти міської ради та представник управління ветеринарної медицини. Основні питання, які було порушено громадянами:

- забезпечення централізованим водопостачанням західної частини міста;

- проведення робіт з вуличного освітлення та ремонту дорожнього покриття вулиць;

- дотримання правил утримання худоби в житловому масиві;

- вивезення твердих побутових відходів;

- упорядкування та благоустрій території колишньої бази тимчасового проживання іноземних будівельників. По даному питанню вирішено направити листи до Маловодянської сільської ради, як до власника земельної ділянки та до ДП «Дирекція КГЗКОР» користувача земельної ділянки, згідно державного акту на право постійного користування землею з проханням привести вищевказану територію до належного санітарного стану та навести на ній порядок.   

 На сході також обговорено питання необхідності обмеження руху великовантажних транспортних засобів, встановлення засобів примусового зниження швидкості (лежачих поліцейських).

Виступаючи із заключним словом, міський голова В. Тернавська зауважила, що всі підняті громадянами питання є актуальними на сьогодні та стануть першочерговими завданнями для виконання.

Також, Віра Василівна зазначила, що в цій складній ситуації всім потрібно бути згуртованими і з розумінням відноситися до проблем сьогодення та запевнила присутніх, що за підсумками зустрічі, будуть надані відповідні доручення по всіх порушених питаннях.

 

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання