вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Відбувся конкурс!

 

         12 квітня 2016 року в приміщенні Долинської міської ради проведено конкурс по визначенню підрядника на виконання робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації по освітленню вулиць та провулків комунальної власності  міста у 2016 році.

На конкурсі розглядалися пропозиції від чотирьох учасників. Комісією по закупівлі товарів, робіт і послуг при Долинській міській раді визнано переможцем конкурсу ФОП Звіздовський Є.Е., який зобов’язується виготовити проектно-кошторисну документацію в розмірі 20,800 тис.грн. Проектно-кошторисна документація буде виготовлятися на освітлення наступних вулиць та провулків міста: вулиці - Корольова, Залізнична (колишня Ульянова),  Волохінська (колишня Дзержинського), Гоголя,  Макаренка, Сичова; провулки - Васильченка, Братів Клепачів (колишній Кірова);

Основними критеріями по визначенню переможця конкурсу було надання найнижчої цінової пропозиції, досвід роботи з розроблення  проектно-кошторисної документації по освітленню вулиць та термін її виготовлення.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання