вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Сходка громадян

 

12 квітня 2016 року за зверненням жителів західної частини міста до редактора газети «Провінція» Федорова М.Д. міською радою проведено сходку громадян по вул. Войкова.

В заході взяли участь міський голова В. Тернавська, заступник міського голови Ю. Леуш, завідувач аптечними закладами міста ПАТ «Ліки Кіровоградщини» Н. Горільська, ФОП В. Лебідь, який здійснює перевезення пасажирів по місту.

Під час обговорення порушених у зверненні питань, стало зрозуміло, що проблеми викладені в ньому є не зовсім аргументованими.  

Зокрема, будівництво ДНЗ та відкриття непродовольчих спеціалізованих магазинів в цій частині міста є не ефективним та не раціональним. У місті працюють чотири ДНЗ в яких є вільні місця для дітей. 

Стосовно відкриття непродовольчих спеціалізованих магазинів то в західній частині міста налічується 23 об’єкта торгівлі, з яких 7 непродовольчі магазини.

Завідувач аптечними закладами міста ПАТ «Ліки Кіровоградщини»    Н. Горільська, роз’яснила громадянам ситуацію щодо відкриття аптеки, акцентуючи увагу на тому, що здійснення торгівлі аптечними препаратами на цій території є збитковою справою, так як п’ять років тому було відкрито аптеку яка понесла великі збитки.

ФОП В. Лебідь повідомив мешканцям про здійснення ним перевезення пасажирів по місту та оголосив графік проїзду автобусом по вул. Войкова.

 На сходці також обговорено питання забезпечення населення централізованим водопостачанням. Міський голова зазначила, що це питання є актуальним та першочерговим завданням на сьогодні для виконання, робота в цьому напрямку ведеться.

Міський голова В.Тернавська запевнила громадян, що за результатами зустрічі по всіх піднятих питаннях будуть надані відповідні доручення та проінформовано громадян через голів вуличних комітетів, ЗМІ. 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання