вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

До уваги жителів міста!

 

14 квітня 2016 року в приміщенні Долинської міської ради проведено процедуру по визначенню підрядника на виконання робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації на «Будівництво мереж водопостачання вулиць західної частини м. Долинська Кіровоградської області».

На адресу міської ради надійшло чотири цінових пропозиції  від НАК «Нафтогаз України» в розмірі 290,0 тис.грн., ФОП Звіздовський Є.Е. – 135,0 тис.грн., ПрАТ «Проектно-вишукувальний інститут «Кіровоградагропроект» - 307,0 тис.грн. та ТОВ «Кривбасбудсервіс» - 129,0 тис.грн.

Головою комісії  Цукановим С.Б. після оголошення цінових пропозицій, присутнім на засіданні представникам  від ТОВ «Кривбасбудсервіс» та  ФОП Звіздовський Є.Е.  було запропоновано надати іншу цінову пропозицію. ФОП Звіздовський Є.Е. запропонував вартість виготовлення проектно-кошторисної документації в розмірі 100,0 тис.грн., на цьому обговорення цінових пропозицій було завершено та визнано підрядником на виконання робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації на «Будівництво мереж водопостачання вулиць західної частини м. Долинська Кіровоградської області» ФОП Звіздовський Є.Е.

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання