вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Зустріч з Чорнобильцями

 

Чорнобиль – один із епохальних поворотів не тільки української історії, але і всього людства. Біль і мужність Чорнобиля вже 30 років сповнює наші серця тривогою та неспокоєм.

         22 квітня 2016 року в сесійній залі Долинської міської ради проведено заходи з нагоди вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС пов’язаної з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

         В заході взяли участь міський голова В. Тернавська, заступник міського голови Ю. Леуш, голова громадської організації «Союз Чорнобиль» В. Сорока, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС I категорії та статусні вдови померлих учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

         Заходи урочисто було відкрито під  Державний Гімн України.

З вступним словом до присутніх звернулась міський голова В.Тернавська, яка подякувала всім ліквідаторам-Долинчанам, які ризикуючи власним здоров'ям та життям встали на шляху радіаційного лиха та побажала міцного здоров’я, добробуту, миру, спокою та довгих років життя.

         Хвилиною мовчання вшанували присутні в залі тих, хто не дожив до сьогодення.

Після спілкування з присутніми, міський голова В. Тернавська вручила учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС I категорії та статусним вдовам померлих учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС матеріальну допомогу, а також нагородила грамотами міської ради за активну громадську позицію та з нагоди 30-ої річниці чорнобильської катастрофи  Скалівського О.Л. (ліквідатор 1 категорії), Саханенка М.П. (ліквідатор 1 категорії),  Калюжка П.В. (ліквідатор 1 категорії), Сороку В.О. (ліквідатор 1 категорії), Нагорного М.І. (ліквідатор 2 категорії), Коваленко Л.М. (ліквідатор 2 категорії).

До учасників зустрічі звернувся і голова громадської організації «Союз Чорнобиль» В. Сорока.

Учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії П. Калюжко вручив своїм побратимам авторські буклети «Чорнобиль – знак біди на довгі роки», які були виданні за сприяння керівника СФО «Россолан» Собка М.О.

         Депутат міської ради Н. Гузнак прочитала поетичну посвяту учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

         По завершенню заходів  В. Тернавська зазначила, що сьогодні держава не повною мірою забезпечує потреби ліквідаторів та членів їх сімей. Тому і міська влада повинна шукати шляхи вирішення наявних проблем. Та варто пам’ятати, що попри матеріальну підтримку, ліквідаторам потрібна щира людська увага та турбота.

         Учасники заходів поклали квіти до пам’ятного знаку «Землякам-Чорнобильцям від вдячних долинчан ». 

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання