вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

До уваги громадян міста !

 

      26.04.2016 року відбулося засідання   постійнодіючої  комісії  з питань виявлення, взяття на облік, збереження, використання безхазяйного майна та відумерлої спадщини  у м.Долинська. В ході роботи комісії  було опрацьовано багато питань, вирішення яких сприятиме забезпеченню  прав громадян, що потребують покращення житлових умов, на його отримання. Членами комісії одноголосно прийнято наступне рішення:

           1. Провести  роботу  з відповідними службами, підприємствами по вирішенню питання зміни статусу службових квартир  комунальних підприємств «Координаційного центру по обслуговуванню населення» та «Міське комунальне господарство»  при Долинській  міській  раді – для подальшого розподілу громадянам,  які перебувають на квартирному обліку.

           2.  Підготувати матеріали для подачі до суду заяв про визнання майна безхазяйним на домоволодіння за адресою: вул.Мирна (Пролетарська), 47 та   вул.Мирна (Пролетарська), 49  м.Долинська,  для подальшого розподілу громадянам,  які перебувають на квартирному обліку.

           3. Квартири, які перебувають в приватній власності, але  в яких тривалий час не проживають громадяни, вважати, такими, що не можуть бути визнані об'єктами безхазяйного майна та відумерлої спадщини.    

          Робота комісії триває.

 

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання