вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

На порушене жителями міста та міською радою питання органи виконавчої влади не реагують!

 

          За результатами зборів жителів вул. Ольги Долинської (колишня Ворошилова) та вул. Широка (колишня Будьоного) від 06 квітня 2016 року та їх звернення щодо необхідності вжиття термінових заходів щодо приведення до належного санітарного стану прилеглої до їх помешкань земельної ділянки (колишня база тимчасового проживання іноземних будівельників), яка знаходиться в постійному користуванні згідно державного акта у ДП «Дирекція КГЗКОРу» і стала місцем стихійного сміттєзвалища та розсадником бур’янів, Долинська міська рада звернулася з листом від 11 квітня 2016 року №01-19/683 до Начальника екологічної інспекції у Кіровоградській області. 

         У отриманій відповіді вище вказаної інспекції за підписом заступника начальника Сисака Ю.О. зазначається, що відповідно до ст.6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», підставою для здійснення позапланового заходу являється обґрунтоване звернення фізичної особи про порушення суб’єктом господарювання її законних прав. Звернення міської ради не є підставою для надання згоди на проведення позапланового заходу із здійснення державного нагляду (контролю) діяльності суб’єкта господарювання.

         Долинська міська рада зазначає, що відповідно до ст.8 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», загальні збори громадян за місцем проживання є формою їх безпосередньої участі у вирішенні питань місцевого значення. Рішення загальних зборів громадян враховуються органами місцевого самоврядування в їх діяльності та стали підставою звернення до вищезазначеної інстанції. Адже громадяни вказують на тривалу бездіяльність посадових осіб влади та підприємства у власності і користуванні яких знаходиться вказана земельна ділянка що веде до подальшого забруднення навколишнього природнього середовища.

         Відповідно до ст.33 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» до делегованих повноважень виконавчого органу міської ради відноситься здійснення контролю за додержанням земельного та природоохоронного законодавства, використання та охорони земель. А тому Долинська міська рада звернулася до Міністерства екології та природних ресурсів України, як до центрального органу виконавчої влади для вжиття заходів у вирішенні порушеного громадянами питання.       

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання