вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Міська рада оголошує!

Міська рада оголошує про початок  процедуру запита пропозицій договірної ціни на виконання робіт з капітального ремонту покрівель багатоповерхових будинків міста, а саме:

«Капітальний ремонт покрівлі багатоповерхового будинку по вул. Інтернаціональна, 20 в м. Долинська Кіровоградської області» (2 підїзд);

«Капітальний ремонт покрівлі багатоповерхового будинку по вул. Нова, 80 в м. Долинська Кіровоградської області» (2 підїзд);

«Капітальний ремонт покрівлі багатоповерхового будинку по вул. Нова, 90 в м. Долинська Кіровоградської області» (1 підїзд);

«Капітальний ремонт покрівлі багатоповерхового будинку по вул. Ольгерда Бочковського, 5 (колишня вул. Щорса) (II під’їзд) в м. Долинська Кіровоградської області».

Копії кошторисної документації на виконання робіт можна отримати у відділі житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури міста міської ради (телефон для довідок 0995526780).

Пропозиції просимо надсилати на електронну адресу міської ради dolmiskrada@ukr.net. до 12.00 години 17 травня 2016 року.

Розгляд пропозицій договірної ціни, які надійдуть на адресу міської ради на  виконання робіт з капітального ремонту покрівель багатоповерхових будинків міста буде проводитися 0 14.00 годин 17 травня 2016 року на засіданні комісії по закупівлі товарів, робіт і послуг в Долинській міській раді. 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання