вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

День пам’яті жертв політичних репресій в Україні

 

Відповідно до Указу Президента України від 21.05.2007 року № 431, щороку, у третю неділю травня, відзначається День пам’яті жертв політичних репресій в Україні.

         Цей національний пам’ятний день проводиться з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій, відродження національної пам’яті, утвердження нетерпимості до будь яких проявів насильства проти людства.

         15 травня 2016 року заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ю. Леуш та провідний спеціаліст з питань соціального захисту О. Поддєнєжний  відвідали Гриневич Надію Семенівну, яка у 1947 році 12 річним дівчам з батьками та 5-ма своїми малолітніми сестрами, були вивезені до Сибіру і стали жертвами політичних репресій того владного режиму. Спливли роки, але і сьогодні Надія Семенівна зі сльозами на очах не може збагнути, за яку провину така доля спіткала її родину та тисячі інших простих українців. Заступник міського голови Ю. Леуш побажав Надії Семенівні щастя, здоров’я та довгих років життя, а також вручив квіти і продовольчий пакунок. 

 

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання