вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ДІТИ ПРИВІТАЛИ МАТЕРІВ

 

          15 травня в міському клубі «Волохіно» відбувся концерт присвячений Дню матері.

Для своїх матерів та всіх присутніх у заповненому залі його підготували  діти – учасники художньої самодіяльності, яка активно почала відроджуватися з приходом на посаду завідуючої міським клубом Булах В.В. та художнього керівника Слівки В.Д.

В дитячому виконанні лунали задушевні пісні присвячені матерям, частушки, декламувалися вірші та гуморески, кружляли запальні танці, демонструвалися сценки з вистав. А в нагороду – гучні оплески.

Приємно було бачити хвилюючі усміхнені обличчя і сяючі оченята дітей протягом всього концерту, адже міський клуб та художня самодіяльність стали місцем їх відпочинку та само зайнятості. А після концерту до завідуючої міським клубом підійшло ще декілька дітей аби їх записали в гурток художньої самодіяльності. І це радує. Батьки та присутні відзначили, що завдяки Булах В.В. та Слівкі В.Д. міський клуб отримав, так би мовити «нове дихання».

Міський голова Віра Тернавська привітала всіх присутніх в залі матерів з Днем матері, подякувала дітям за чудовий концерт та запевнила що і надалі буде підтримувати міський клуб та його вихованців.  

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання