вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Увага! Прямий ефір!

Долинська міська рада інформує про те, що з 1 липня 2015 року в Україні набув чинності Закон України  «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»: стартувала реформа ринку житлових послуг, яка передбачає надання мешканцям багатоквартирних будинків права самостійно керувати спільним майном та на власному прикладі показати, як ефективно керувати будинком.

До 1 липня поточного року мешканці багатоквартирних будинків мають визначитися з формою управління будинком і повідомити про це міську раду. Згідно із законом, у мешканців є наступні варіанти: створити ОСББ, самостійне управління, найняти управителя.

Враховуючи викладене, 20 травня 2016 року буде проведено прямий ефір-обговорення ЗУ «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» - за участю Цуканова Сергія Борисовича – першого заступника міського голови, Кушка Андрія Володимировича – начальника КП «Міське комунальне господарство».

         Задати запитання учасникам прямого ефіру жителі міста зможуть заздалегідь за телефоном: 5-31-61 – приймальня міської ради та в прямому ефірі за телефоном редакції радіомовлення – 5-09-91, 3-10-51.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання