вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

CХОДКА ГРОМАДЯН – ДІАЛОГ ВЛАДИ З ГРОМАДОЮ

16 травня 2016 року за участю міського голови В. Тернавської, заступника міського голови Ю. Леуша проведено сходку громадян вулиць Волохінська (Дзержинського), вулиці Дмитра Донцова (Петровського) та вулиці Залізнична (Ульянова). На сходці громадян були також присутні начальник КП «Долинське міське комунальне господарство» А. Кушко, спеціаліст міської ради О. Поддєнєжний.

В сходці взяли участь близько 50 чоловік.

На початку зустрічі громадяни подякували виконавчому комітету міської ради за ремонт та чистку колодязя, який близько 15 років був в занедбаному аварійному стані зазначаючи, що вода в ньому добра та якісна.

Присутні на сходці піднімали питання ремонту доріг та освітлення вулиць, відкриття аптечного пункту, перевезення пасажирів по місту, якість підвізної води.

Міський голова Віра Тернавська коротко зупинилася на тих завданнях, які є першочерговими для виконкому та депутатів. У 2016 році в межах фінансових можливостей будуть проведені роботи з ремонту доріг, будівництва вуличного освітлення, благоустрій територій, та зокрема території району «Волохіно» згідно програми соціально-економічного розвитку міста на 2016 рік, а саме:

-                     освітлення вулиць Волохінська, Залізнична, провулку Васильченка; 

-                     поточний ремонт дорожнього покриття вул. Волохінська;

-                     грейдерування вул. Дмитра Донцова. 

Окрім цього, не менш важливою була розмова щодо необхідності впорядкування безхазяйних садиб з метою недопущення утворення стихійних сміттєзвалищ.

У підсумку обговорення Віра Тернавська зазначила, що всі підняті питання, будуть взяті на контроль міською владою для їх вирішення та подякувала жителям за активну участь у сходці.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання