вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Шановні жителі міста Долинська!

 

        Доводимо до Вашого відому, що від депутата Долинської міської ради Ромащенка Олександра Михайловича надійшло депутатське звернення про оприлюднення інформаційного повідомлення про громадське обговорення перейменування вулиць:

-Чкалова на вулицю Сергія Кравця (53 підписи жителів додаються);

-Заводської на вулицю Небесної Сотні (41 підпис жителів додаються);

-Мічуріна на вулицю Родини Семеренків (79 підписів жителів додаються);

-провулку Заводського на провулок Ігоря Паславського (20 підписів жителів додаються).

     Постійно діюча топонімічна комісія повідомляє, що      на її засіданні 11.02.2016 року оголошувалося про  підписи жителів, щодо перейменування вулиць: Інтернаціональна, Чкалова, Заводська, Мічуріна та провулку Заводський. Також  обговорювалося питання, що зазначені вулиці та провулок не затверджені у переліку,  не підпадають під дію Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». 

       Шановні жителі міста Долинська! Просимо Вас свої письмові пропозиції, думки та зауваження направляти на адресу Долинської міської ради: вул.Соборності України, 50, м.Долинська.

       Шановні жителі вулиці Інтернаціональна!

Розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 19.05.2016 року № 216-р «Про виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та заборону пропаганди їхньої символіки» перейменовано вулицю Інтернаціональна на вулицю Дружби народів.

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання