вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

На 90-му році життя помер почесний громадянин міста Долинська

 

Долинська міська рада, виконавчий комітет міськради з глибоким сумом сповіщають про те, що 26 травня 2016 року на 90-му році життя помер почесний громадянин міста Долинська, учасник бойових дій, ветеран Другої Світової війни, пенсіонер Міністерства внутрішніх справ України, кавалер орденів "Червоної Зірки", «За хоробрість», медалей «За перемогу над Німеччиною», «За бойові заслуги» полковник міліції Дунін Борис Петрович.

Борис Петрович Дунін народився 23 березня 1927 року в селі П’ятихатки тодішнього Хмілівського, нині Маловисківського району, що на Кіровоградщині, в бідній селянській сім’ї.

Все своє життя Борис Петрович присвятив роботі в міліції. У 1953 році був зарахований на посаду дільничного уповноваженого Хмілівського райвідділу міліції. Жителі села поважали його за чуйність, турботу про людей і належне виконання службового обов’язку.

Високий авторитет серед населення, готовність завжди прийти на допомогу людям, відданість справі, помножені на професіоналізм, послужили підставою для підвищення його по службі.

У Долинській Борис Петрович Дунін із 1 січня 1957 року. Починав свою трудову діяльність у нашому місті і районі з посади старшого оперуповноваженого угро Долинського РВМ. Працюючи оперуповноваженим, паралельно навчався у Станіславській (Івано-Франківській) спецшколі міліції та Київській вищій школі міліції. Із 1961 року Б.П. Дунін – начальник Долинського районного відділення міліції. У 1965 році райвідділення міліції було реорганізоване в райвідділ внутрішніх справ і по 1979 рік Борис Петрович Дунін беззмінний його керівник.

Робота в якості керівника міліцейського колективу виробила у Бориса Дуніна підвищене почуття обовязку за підлеглих. Словом і справою він навчав молодих працівників міліції нелегкій професії правоохоронців, вмів тримати службову дисципліну і порядок серед особового складу. Під його керівництвом міліція Долинського району систематично досягала хороших результатів в оперативно-службовій діяльності, за що неодноразово відзначалася різними нагородами з боку обласного та республіканського керівництва.

У травні 1979 року Борис Петрович Дунін за віком пішов у відставку. Однак він ще довго працював у Долинському райвиконкомі і не втрачав зв’язок з рідним райвідділом.

19 серпня 2009 року згідно рішення тридцять четвертої сесії Долинської міської ради шостого скликання за №990 Борису Петровичу Дуніну присвоєно звання «Почесний громадянин м. Долинська».

Світла память про офіцера честі і обов’язку Дуніна Бориса Петровича назавжди залишиться в наших серцях.

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання