вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ЗВЕРНЕННЯ депутатів Долинської міської ради з приводу підвищення тарифів на комунальні послуги до Президента України, Прем'єр-міністра України, Голови Верховної Ради України

 

У зв’язку з різким зубожінням широких верств населення та стрімким підвищенням тарифів на газ, електроенергію, до депутатів міської ради надходять численні звернення від мешканців міста з проханням захистити їх від непосильних фінансових навантажень. Елементарні розрахунки дають підставу стверджувати, що малозабезпечені громадяни міста витрачатимуть на оплату комунальних послуг близько 70% середньомісячного доходу, тоді як у країнах Євросоюзу цей показник становить не більше 20%.

В нинішньому опалювальному сезоні (2015–2016р.р.) 45,4% домогосподарств міста користувались субсидією на житлово – комунальні послуги середній розмір субсидії становив 1391 грн.

Збільшення ціни на газ з 1 травня 2016 року до суми 6,879 грн. за 1 тис. м3 призведе до підвищення тарифу на теплопостачання на -126 %.

Депутати Долинської міської ради вважають злочином проти власного народу рішення влади щодо скасування соціальної норми на природний газ для населення , яка передбачала 1200 куб. газу за пільговою ціною в 3600 грн. за 1000 м3 газу, одночасно максимально усунувши перешкоди щодо отримання субсидій.

Державна допомога у вигляді субсидії стовідсотково не дійде до тих, хто її потребує, а це в свою чергу  спричинить неконтрольоване загострення кризи неплатежів, остаточно руйнуючи житлово-комунальне господарство міста.

 

Водночас депутати міської  ради повністю поділяють занепокоєність людей щодо підвищення комунальних тарифів.

Натомість нинішні проблеми житлово-комунального господарства України можна вирішити лише шляхом добре продуманих реформ, в тому числі через повернення до державної власності стратегічних підприємств, серед яких підприємства нафтогазової та енергетичної галузей та надання їм відповідних ринкових умов, позбавлення їх від дискримінаційних цін порівняно з експортерами у відповідних галузях, ліквідації монополізму, корупції, казнокрадства і посадових зловживань в енергетичній галузі, а не безкінечним підвищенням тарифів на комунальні послуги.

З огляду на вищенаведене, депутатський корпус Долинської міської ради вважає за необхідне довести до керівництва держави інформацію про постійно зростаючий стан соціальної  напруги та невдоволення діями влади у жителів міста, що може призвести до неконтрольованої ситуації в суспільстві.

Ми  звертаємось з вимогою переглянути ціни на енергоносії , вилучити з них корупційні та необґрунтовані складові, з метою зменшення фінансового навантаження на сімейні бюджети громадян та створення належних умов для їх існування, забезпечення соціально-справедливих цін на енергоносії для широких верств населення нашої країни, що є одним з основних завдань держави.  

 

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання