вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

50-річний ювілей районної школи мистецтв

 

5 червня 2016 року в приміщенні культурно-дозвілєвого комплексу м.Долинська відбувся звітний концерт районної школи мистецтв, присвячений 50-річчю з дня заснування школи.

Районна школа мистецтв має чотири філії: в селах – Кірове, Гурівка, Олександрівка та Маловодяне. В районній школі мистецтв навчається 220 вихованців, з яких 160 це діти м.Долинська. Незмінним керівником даного  закладу з дня його заснування є Бєльська Ганна Сидорівна.

У 2009 році Ганна Сидорівна отримала почесне звання – заслужений працівник культури. Має безліч нагород обласного та державного значення. Серед випускників районної школи мистецтв є визначні діячі культури Тамара Зарізако - актриса Сумського музично-драматичного театру  ім. Щепкіна, Галина Бурмаченко - популярна українська співачка, Віктор Тарасюк - викладач Криворізького педагогічного університету, Віктор Брехуненко – кандидат історичних наук, Василь Слівка – художній керівник Долинського  міського клубу, керівник хору ветеранів війни і праці, Дмитро Городецький - священнослужитель.

         Наполеглива праця, професіоналізм, любов до України та її традицій, яку вона передає своїм вихованцям – викликає повагу та авторитет у жителів міста та району.

Присутні на святі глядачі отримали велике задоволення від перегляду концертної програми. Із залу гучно лунали вигуки: «Браво», «Молодці», «На біс».

Вершиною концертної програми було виконання пісні «Реве та стогне Дніпр широкий» та «Гімну України» під супровід зведеного духового оркестру Кіровської та Гурівської  філій школи мистецтв.

Міський голова Віра Тернавська привітала присутніх та колектив зі святом, відзначила кращих викладачів школи грамотами, подякувала колективу за їх самовіддану працю, вагомий внесок у розвиток культури.    

А також передала вітання та подарунок – цифровий фотоапарат депутата районної ради від політичної партії ВО «Батьківщина», керівника СФО «Россолан» Максима Собка.   

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання