вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

НЕБЕЗПЕЧНА ТОРГІВЛЯ

 

       З  літнього періоду в місті  загострюється проблема стихійної торгівлі. Багато долинчан виявляють бажання продати надлишки сільськогосподарської продукції, вирощеної на присадибних ділянках, й обирають для цього, як правило, не ринки з обладнаними торговельними місцями, а людні, проте не пристосовані для торгівлі  тротуари на центральних вулицях.

          Міською радою , з метою  подолання стихійної торгівлі в місті, 8 червня 2016 року  проведено нараду. В її роботі взяли участь представники Долинського відділу ГУ Національної поліції в Кіровоградській області, управління Держпродспоживслужби в Долинському районі, управління економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації та керівники ринків міста

          Заступник  міського голови Юрій Леуш запропонував учасникам зібрання 9-10 червня 2016 року провести рейди містом з метою інформативно-роз’яснювальної роботи з тими, хто торгує у непризначених для цього місцях.

 Директор ринку КП «Далвіс»  Ірина Мокрицька повідомила, що більше восьми років орендна плата за  торгівлю молоком та молокопродуктами не підвищувалась  і становить 2,5 грн. На ринку працює акредитована лабораторія, яка проводить перевірку якості продуктів харчування у відповідності з вимогами ветеринарно-санітарних Правил.

 Прохання, скористатись послугами цього ринку.

         Жителі міста повинні розуміти, що придбаний у невстановленому місці товар у випадкової людини, в умовах, які не відповідають нормам його зберігання (з землі), у будь-який момент може обернутися великим лихом для покупця та його родини. Але, на жаль, не завжди покупці розуміють згубність та небезпеку для здоров'я купуючи молоко, молочні продукти та свіжу рибу  у таких місцях.

          Керівництву станції Долинська рекомендовано вжити заходів по недопущенню несанкціонованої торгівлі на її території.

          Учасниками наради запропоновано з 13 червня  2016 року  проводити рейди по місцях стихійної торгівлі,  складати протоколи на порушників та притягувати до адміністративної відповідальності згідно чинного законодавства у вигляді накладення штрафів  тих, хто   продовжує торгувати у недозволених для цього місцях та наражати наших жителів на небезпеку для здоров`я.

 

                                                                                    Провідний спеціаліст з питань

                                                                                    організації торгівлі,

                                                                                    побуту та захисту прав споживачів

                                                                                    міськвиконкому            Віктор Ніколаєв   

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання