вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

НА ПРОХАННЯ ЖИТЕЛІВ ВУЛИЦІ ЧКАЛОВА ПРОВЕДЕНО CХОДКУ

 08 червня 2016 року за участю міського голови В. Тернавської, заступника міського голови Ю. Леуша проведено сходку громадян вулиці Чкалова. На сходці були присутні начальник відділу житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури міської ради А. Багнюк, заступник начальника управління соціального захисту населення І. Луньова.

В сходці взяли участь близько 50 чоловік.

Одне з основних питань, яке було піднято на сходці це доцільність перейменування вул. Чкалова. Присутні в переважній більшості висловилися про недоцільність перейменування своєї вулиці.

Міський голова Віра Тернавська роз’яснила присутнім на сходці процедуру перейменування об’єктів топоніміки відповідно до вимог чинного законодавства. Зазначила, що мешканці вулиці мають створити ініціативну групу по питанню перейменування вулиці та провести опитування з метою висловлення своєї думки щодо бажання перейменування вулиці, зібравши підписи жителів та відповідний протокол надати топонімічній комісії міської ради.

За результатами обговорення питання вирішили в тижневий термін провести опитування всіх жителів вулиці про результати якого повідомити міську раду.

Під час проведення сходки мешканцями вулиці було обрано новий склад вуличного комітету. Головою вуличного комітету обрано С. Дромашка, заступником Т. Шевельову, секретарем Є. Павленко.

Новообраний голова вуличного комітету Сергій Дромашко озвучив питання, які турбують мешканців вулиці. Це питання необхідності облаштування вуличного освітлення в зв’язку з відсутністю тротуару, обмеження руху великовагових транспортних засобів вулицею, законність надання дозволу на будівництво мийки на прилеглій до вулиці території та дотримання природоохоронного і санітарного законодавства, необхідність перевірки інформації щодо начебто діючого нелегального пункту прийому металобрухту одним із суб’єктів підприємницької діяльності.  

На сході заступник начальника управління соціального захисту Ірина Луньова повідомила присутніх про останні зміни в чинному законодавстві стосовно оформлення субсидій та інших соціальних допомог.

У підсумку зустрічі Віра Тернавська зазначила, що всі підняті питання, будуть взяті на контроль міською владою для їх вирішення та подякувала жителям за активну участь у сходці.

                                                                                                                                             Виконавчий комітет міської ради

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання