вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Відділ з питань державної реєстрації Долинської міської ради інформує

 

Відділ з питань державної реєстрації міської ради розпочав свою роботу з 1 червня 2016 року. Відділом здійснюється державна реєстрація права власності на нерухоме майно та інших речових прав (право оренди земельної ділянки, емфітевзис, суперфіцій, сервітут та ін.). Державна реєстрація здійснюється в межах адміністративно - територіальної одиниці.

За час роботи державними реєстраторами опрацьовано 134 заяви  щодо державної реєстрації права власності та іншого речового  права на нерухоме майно, з них 2 заяви про реєстрацію права оренди земельної ділянки розглянуто в скорочені терміни в строк 2 робочі дні.

Адміністративний збір стягнутий за здійснення державної реєстрації зараховується до місцевого бюджету. Звільнено від сплати адміністративного збору відповідно до ст. 34 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» 23 заявника.

Відділ забезпечує виконання функцій з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та надає адміністративні послуги мешканцям Долинського району. 

Відділ знаходиться за адресою:  м. Долинська  вул.Соборності України, 39 в приміщені відділення Укрпошти ( кабінет знаходиться на другому поверсі). 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання