вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

РЕДАКТОР ВИЗНАВ СВОЮ ПРОВИНУ… ЧЕРЕЗ 3 МІСЯЦІ

 

10 серпня 2016 року в Господарському суді Кіровоградської області закінчився судовий розгляд справи за позовом Долинської міської ради до Комунального підприємства «Редакція газети «Долинські новини» про зобов’язання спростувати недостовірну інформацію, поширену ним 02 квітня 2016 року  у випуску газети «Долинські новини» № 12 (10667), стаття під назвою: «Рішення міської сесії: харчування в школах не подовжувати!».

Вивчивши матеріали справи, дослідивши письмові докази та інші обставини справи, Господарський суд дійшов висновку, що інформація, опублікована редакцією газети «Долинські новини» у вищезазначеній статті, є недостовірною, а відтак немайнові права Долинської міської ради були порушені.

Однак, оскільки формально відповідачем у справі – редакцією газети «Долинські новини» після отримання ухвали Господарського суду про призначення справи до розгляду, недостовірну інформацію було спростовано, Господарським судом Кіровоградської області згідно норм Господарського процесуального кодексу України було припинено провадження у справі у зв’язку з добровільним задоволенням редакцією позовних вимог у процесі судового розгляду.

Редактор газети, усвідомлюючи свою неправоту, фактично визнавши позовні вимоги Долинської міської ради, пішов шляхом найменшого опору, опублікувавши замітку (тому, що статтею її назвати важко) під заголовком «Спростування» майже через три місяці, після отримання ухвали з Господарського суду, хоча Долинська міська рада зверталася до редакції з таким проханням ще 08 квітня 2016 року.

Тож шкода, що міській раді доводиться захищати свою ділову репутацію в суді, а на вибачення від комунального друкованого засобу масової інформації розраховувати не приходиться.

За рішенням суду судовий збір у сумі 1387 грн. буде  повернуто на користь Долинської міської ради. 

Проте, схоже, редактор комунальної газети «Долинські новини» висновків не робить, продовжуючи необ’єктивно висвітлювати інформацію, позбавляючи права на публікацію думки іншої сторони, а відтак спонукає міську владу відстоювати і надалі свої права та ділову репутацію в судових органах. Помилки продовжуються…

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання