вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Відділ з питань державної реєстрації Долинської міської ради інформує

 

Відділ з питань державної реєстрації Долинської міської ради розпочав свою роботу з 1 червня 2016 року. Відділом здійснюється державна реєстрація права власності на нерухоме майно та інших похідних від права власності речових прав. Державна реєстрація здійснюється в межах адміністративно - територіальної одиниці.

За  такий короткий час своєї роботи державними реєстраторами опрацьовано 450 заяв  в сфері державної реєстрації речових  прав на нерухоме майно, а саме щодо державної реєстрації права власності на нерухоме майно, державної реєстрації права оренди земельної ділянки, державної реєстрації права користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис), про внесення змін до записів Державного реєстру прав, про надання інформації з Державного реєстру прав

За час роботи відділу з питань державної реєстрації до місцевого бюджету стягнуто адміністративного збору в сумі 34770,00 гривень, до Державного бюджету України плати за надання інформації в сумі 15300,00 гривень.

Відділ забезпечує надання адміністративних послуг з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно для жителів всього Долинського району. 

Відділ знаходиться за адресою:  м. Долинська  вул. Соборності України, 39 в приміщені відділення Укрпошти (кабінет знаходиться на другому поверсі).

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання