вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Шановні Долинчани!

 

Щиро вітаю вас із національними святами нашої державності – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України! Ці свята завжди були для нашої держави світлими та важливими. Відтоді як 25 років  тому над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції. А Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє. 

За останні  роки  ми стали іншими – дух національного відродження сколихнув інтерес до національної символіки. Українці  об’єдналися  навколо єдиної мети – відстояти мир у своїй країні!

В цей день ми будемо згадувати не тільки борців за незалежність України з минулих століть , а й тих , хто загинув в останні роки – Небесну Сотню, героїв , які не повернулися із АТО. Серед яких і наші земляки: Іван Яковенко та Ігор Паславський. Вічна їм пам'ять.

Тисячі українців стали волонтерами, які невпинно допомагають армії, військовим та жителям сходу. Українці вкотре показали, що вони – єдині! 

У цей святковий день від усієї душі зичу вам миру, щастя, добра та щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України. 

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього! 

Слава Україні!

 

                                                                        З повагою, міський голова

                                                        В.ТЕРНАВСЬКА

 

 

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання