вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Оголошення про засідання адміністративної комісії

 

      Виконавчий комітет Долинської міської ради повідомляє що 05 вересня 2016 року о 14.00 год. в приміщенні міської ради за адресою: вул. Соборності України, 50 відбудеться засідання адміністративної комісії, на якому будуть розглядатись адміністративні матеріали за порушення статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населених пунктів» (зокрема в частині відмови від укладання договорів на вивезення твердих побутових відходів, підтримання належного санітарного стану земельних ділянок, забур’яненість земельних ділянок в тому числі і карантинними бур’янами).

         На засідання запрошені жителі приватного сектору, окремі керівники суб’єктів господарювання.

         У вкрай забур’яненому стані, в тому числі і карантинними бур’янами,знаходяться земельні ділянки, які перебувають в користуванні ДП «Дирекція КГЗКОР», що викликає справедливе обурення жителів міста. 

         Через таку бездіяльність користувача земельними ділянками особливо потерпають громадяни схильні до алергії, яка є наслідком цвітіння амброзії полинолистої.

Адміністративна комісія повідомляє, що керівників підприємств, установ, організацій, які в найкоротший час не приведуть закріпленні за ними території до належного санітарного стану, буде запрошено на чергове засідання адміністративної комісії для притягнення до відповідальності.

 

                                                                      Виконавчий комітет Долинської міської ради.

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання