вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Нарада з підприємцями міста

 

         09 вересня 2016 року в залі засідань міської ради  відбулась нарада із керівниками господарюючих суб`єктів сфери обслуговування  під головуванням міського голови Віри Тернавської.

          З інформацією по питанню виконання законодавства України «Про мови» серед закладів сфери обслуговування, виступила учитель української мови, методист районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації Людмила Григорчук. Вона зазначила, що при  виготовленні вивісок, інформаційних покажчиків, цінників на товари та послуги,  потрібно   використовувати лише  державну, українську  мову.      

В ході обговорення даного питання виступив депутат міської ради, приватний підприємець Олександр Ромащенко, який був ініціатором розгляду даного питання.  Він зробив акцент на тому, що в умовах, які склалися в нашій країні, державна мова  та патріотичний настрій  повинні стати об`єднувальним  чинником для усіх нас, громадян України. 

 Віктор Ніколаєв проінформував учасників наради про створення в районі  управління Держпродспоживслужби в Долинському районі, зауважив про необхідність боротьби із карантинними бур`янами біля своїх об`єктів торгівлі .

        Міський голова  розповіла  присутнім про роботу новоствореного фонду «Розвиток міста Долинська»  та звернулася з проханням до  підприємців  робити  свої посильні  внески у розвиток  інфраструктури  нашого  міста та  розбудову Парку «Дружба».

Підсумовуючи нараду міський голова Віра Тернавська наголосила на необхідності  забезпечення благоустрою та порядку на прилеглих територіях  до  об`єктів сфери обслуговування та  відповіла на ряд питань, що  турбують приватних підприємців.

 

   

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання