вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Виробництво не повинно бути джерелом забруднення середовища, де проживають люди

 

         28 липня 2016 року в міській раді під головуванням міського голови Віри Тернавської відбулася робоча нарада з керівниками зерно приймальних підприємств, які знаходяться на території міста з питань звернень жителів міста щодо викидів в атмосферу продуктів очистки зернових та технічних культур. 

         Крім запрошених керівників підприємств філіалу ДП «Сантрейд» (Апілат В.Д.), ПП «Іштар-Агро» (Руденко П.Ф.), ТОВ «Прометей» (Максименко Д.В.) в нараді взяли участь В.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Долинському районі Цуркан Г.С., інспектор Кіровоградської обласної екологічної інспекції Лета Л.Г., жителі вулиць: Яра Славутича, Чумацький Шлях та Шевченка.

         Як зазначили у своїх виступах представники вищезазначених вулиць значні викиди продуктів очистки сільськогосподарських культур почали спостерігатися від середини вересня поточного року з дільниці філіалу ДП «Сантртейд», яка знаходиться по вулиці Шевченка.

         Керівник філіалу Апілат В.Д. пояснив, що підприємством вживаються заходи щодо вирішення цього питання. Встановлено нову зерносушілку та додаткові циклони. До кінця цього місяця буде встановлено додаткове обладнання що повинно припинити викиди продуктів очистки зерна.

         Свої пропозиції щодо вирішення цієї проблеми внесли і представники контролюючих органів Цуркан Г.С. та Лета Л.Г.

         На нараді порушено питання і діяльності ПП «Іштар-Агро» щодо дотримання норм і вимог природоохоронного законодавства. Вирішено звернутися до начальника екологічної інспекції в Кіровоградській області стосовно його перевірки і до правоохоронних та реєстраційних органів щодо встановлення його власника і вирішення подальшої діяльності підприємства.

         Розглянуто також питання залучення коштів цих підприємств на ремонт доріг у місті.

         За підсумками наради Віра Тернавська зазначила що проблема викидів є, її видно неозброєним оком і потребує вирішення керівництвом підприємства та його власниками. Виробнича діяльність не повинна бути джерелом забруднення довкілля де проживають люди. Питання перебуватиме на контролі виконкому міської ради та жителів міста і в разі його не вирішення буде направлене звернення до власників підприємства та контролюючих природоохоронних органів для вжиття заходів.

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання