вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Підсумки роботи відділу з питань державної реєстрації

Долинська міська рада у червні 2016 року створила відділ з питань державної реєстрації. За час роботи відділу з питань державної реєстрації міської ради державними реєстраторами зареєстровано 745 заяв в сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, а саме щодо державної реєстрації права власності на нерухоме майно, державної реєстрації права оренди земельної ділянки, державної реєстрації права користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис), про внесення змін до записів Державного реєстру прав, про надання інформації з Державного реєстру прав.

До місцевого бюджету стягнуто адміністративного збору в сумі 57680,00 гривень, до Державного бюджету України плати за надання інформації в сумі 25330,00 гривень.

Звільнено від сплати адміністративного збору відповідно до ст. 34 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» 33 заявника.

Чинним законодавством передбачено надання адміністративних послуг в сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень в скорочені строки. Відділом розглядались заяви, державна реєстрація яких проходила в скорочені строки при сплаті адміністративного збору який встановлений  статтею 34 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Відділ забезпечує надання адміністративних послуг з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно для жителів всього Долинського району.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання