вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Сходка громадян вулиці Польова

04 вересня 2016 року відбулась сходка жителів вулиці Польова (колишня Чапаєва) за участю керівництва міської ради, райдержадміністрації та Маловодянського сільського голови. Основним питанням якої було – чи залишиться за ними право користування земельними ділянками під городами, які знаходяться на території Маловодянської сільської ради.

Як зазначив Леонід Варенюк – Маловодянський сільський голова, площа земельної ділянки, яка обліковується в землях запасу та знаходиться під городами, складає майже 10 га і громадяни міста користуються нею вже протягом 18 років без правоустановчих документів. Сьогодні виникла необхідність забезпечення учасників АТО земельними ділянками для ведення особистого селянського господарства за рахунок саме цих земель бо інших вільних земель сільськогосподарського призначення на території сільської ради немає.

Міський голова Віра Тернавська повідомила, що в місті зареєстровано 4 городні товариства, які мають можливість всіх бажаючих жителів вул. Польова забезпечити городами і зняти це питання. Про те, ця пропозиція поки що не знаходить підтримки всіх учасників сходки і вони просять винайти шляхи щоб залишити під городами їм частину земельної ділянки на території Маловодянської сільської ради.

За пропозицією Леоніда Варенюка вирішили: у двотижневий термін ініціативній групі провести інвентаризацію користувачів та площ земельних ділянок, підготувати списки бажаючих в подальшому користуватися городами та провести чергову зустріч по обговоренню даного питання.

На сходці громадяни порушували питання щодо необхідності відкриття в західній частині міста аптеки, банкомату, рух автобуса по місту, забезпечення водою, освітлення вулиці та інші.

Віра Тернавська проінформувала присутніх про роботу виконкому та депутатського корпусу міської ради з цих питань.  

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання