вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Створення нових робочих місць для населення міста

 

       07 жовтня 2016 року в приміщенні міської ради відбулася робоча зустріч міського голови Віри Тернавської з директором районного центру зайнятості Мариною Соловйовою.

         Головне питання яке обговорювалось заповнення вакансій робітничих професій в комунальних підприємствах КП «Міське комунальне господарство» та КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення», сприяння безробітним у їх працевлаштуванні.

         Марина Анатоліївна проінформувала міського голову про стан ринку праці в місті, виконання міської програми по залученню безробітних громадян міста до громадських робіт.

         Сторонами було відзначено, що протягом звітного періоду активно організовувались громадські роботи за рахунок коштів фонду та міського бюджету.

        Було обговорено ряд проблемних питань, пов’язаних з наданням консультацій безробітним громадянам, створення робочих місць та соціального захисту цієї категорії населення міста. За результатами зустрічі прийнято рішення провести 20 жовтня 2016 року в приміщенні міської ради спільно з районним центром зайнятості – «Ярмарок вакансій».

 

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання