вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Проведено позапланове засідання виконавчого комітету

12 жовтня 2016 року під головуванням міського голови Віри Тернавської, в залі засідань міської ради, відбулося позапланове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради.

В засіданні  взяли участь члени виконкому, спеціалісти міської ради, начальник КП «Міське комунальне господарство» Кушко А.В. та начальник КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення» Глушко І.О.

Згідно затвердженого порядку денного розглянуто та прийнято 5 рішень:

1. Про внесення змін до інвестиційної програми КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення» при Долинській міській  раді до розрахунків тарифів на водопостачання та водовідведення.

2. Про коригування для КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення» при Долинській  міській раді тарифів на  водопостачання та  водовідведення.

3. Про роботу міжвідомчої комісії з питань відключення від мереж централізованого опалення.

4. Про утворення конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Долинська, затвердження Положення про неї, Порядку проведення конкурсу та конкурсної документації.

5. Про надання ФОП Санжаровій С.С. дозволу на внесення змін до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд на території міста Долинська.

6. Про надання Подкасік В.Є. дозволу на реконструкцію квартири під магазин по вулиці Нова, № 86, кв. 106 м.Долинська.

            Після  обговорення всіх  питань порядку денного, врахування зауважень та пропозицій, були ухвалені відповідні рішення, з якими детально можна буде ознайомитися на нашому сайті в розділі: документи, рішення виконавчого комітету.

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання