вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Дорогі захисники Вітчизни!

 

В цей день вшановують оборонців рідної землі, всіх, хто причетний до священного обов’язку почесної і водночас важливої місії служіння своїй Вітчизні.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи.

У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів – захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі,мужність та героїзм.

Сьогодні військовослужбовці Збройних Сил України, учасники АТО відстоюють незалежність і територіальну цілісність на Сході країни, демонструючи високий професіоналізм, патріотизм та безмежну відданість Україні. Саме від цих героїчних людей - офіцерів, військовослужбовців за контрактом, бійців, призваних при мобілізації, залежить доля і майбутнє нашої країни.

Міська рада нині переймається проблемами учасників АТО та буде підтримувати і надавати всебічну допомогу захисникам Української держави!

Ми схиляємо голови перед героями, які віддали життя, виконуючи священний обов’язок перед українським народом.

Світла пам'ять про них навіки житиме в наших серцях.

Шановні захисники Вітчизни! Бажаю Вам, міцного здоров’я,сили духу, впевненості, злагоди та затишку, родинного тепла, щастя та невичерпної радості у житті! Миру та спокою на нашій українській землі!

Слава Вам і слава Україні!

      З повагою,

     міський голова            В.Тернавська 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання