вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Заходи до Дня захисника України

 

14 жовтня 2016 року в приміщенні райдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника України в яких взяла участь міський голова Віра Тернавська.

З вітальним словом до присутніх захисників України звернувся військовий комісар Долинсько-Новгородківського ОРВК Олег Кононюк, який вручив відзнаку начальника генерального штабу-головнокомандувача Збройних сил України почесний нагрудний знак за взірцевість у військовій службі ІІ ступеня – Діковіцькому Віталію та відзнаку Президента України медаль «Захиснику Вітчизни» - Павлову Владиславу.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих під час війн за Україну.

У Меморіальному парку Слави відбулося покладання квітів до обеліску Слави.

Після покладання квітів до обеліску Слави, міський голова та керівництво району відвідали могили загиблих долинчан-учасників АТО І.Яковенка та І. Паславського, вшанували пам'ять про героїв-земляків та поклали квіти на могили.

 

    

Урочисті заходи до Дня захисника України були продовжені в молодіжному центрі «Червона калина» на яких міський голова вручила подяки сімом учасникам АТО, за активну життєву позицію, особистий внесок у розвиток територіальної громади міста, участь в рейдах по охороні громадського порядку та з нагоди Дня захисника України: Дяченку Юрію, Кермачу Анатолію, Кермачу Олександру, Ласкавому Юрію, Левковичу Леоніду, Мирошніченку Вадиму, Фурдику Михайлу, та подарункові набори від депутата районної ради» Михайлова Л.С.( ВО «Батьківщина ).

Після завершення офіційної частини для присутніх захисників України відбувся святковий концерт та вогник.

 

 

 

 

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання