вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Нарада із завідувачами ДНЗ міста

         13 жовтня 2016 року в приміщенні міської ради проведено чергову нараду із завідувачами дошкільними навчальними закладами міста, на якій розглянуто питання: закупівельних цін на продукти харчування за 9 місяців поточного року, відвідування закладів дітьми, укладання угод на постачання картоплі і овочів на зимовий період та стан розрахунків, проходження опалювального сезону 2016-2017 років та інші.

          Аналізуючи закупівельні ціни на продукти харчування для дитячих садків  провідний спеціаліст з питань організації торгівлі, побуту  та захисту прав споживачів  Віктор Ніколаєв загострив увагу завідувачів дошкільних навчальних закладів міста на окремих найменуваннях  продовольчих товарів, ціни яких були найвищими.    

          Керівникам дитячих  закладів міста рекомендовано  при закупівлях  продуктів харчування  працювати з тими постачальниками, які дотримуються цін запропонованих конкурсною комісією, не допускають різкого підвищення цін, поставляють свіжі та  якісні продукти харчування. При проведенні  закупівель обов’язково порівнювати ціни з іншими садками, це  дасть  відповідний економічний ефект.

         Завдяки конкурсам економія коштів  з міського бюджету на закупівлю продуктів харчування за 9 місяців  склала близько 215 тис. грн.

Звернуто увагу керівників закладів, що не зважаючи на запевнення про проведення роботи щодо покращення відвідування, наданий аналіз показує, що тенденція низького рівня відвідування вихованців закладів зберігається і надалі.

         Не забезпечується нормативне навантаження на працівників, що дає підстави для проведення оптимізації мережі ДНЗ міста, чисельності груп та штатних розписів.

         Протягом жовтня-листопада будуть проведенні контрольні перевірки відвідування, та які вживаються заходи керівниками закладів щодо його покращення. Результати роботи будуть враховані при підготовці міського бюджету на 2017 рік та фінансування ДНЗ.

          Опалювальний сезон в дитячих садках міста, відповідно до розпорядження міського голови, буде розпочато 15 жовтня 2016 року.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання